Plantacja Sławoszynko

Położona jest na terenach nadmorskich, w jednym z najpiękniejszych i najczystszych ekologicznie regionów Polski. W Sławoszynku uprawiamy owoce deserowe pod osłonami i bez osłon. Pierwsze tunele z uprawą malin zostały założone w 2016 r. Aktualnie plantacja jest obsadzona trzema odmianami malin, jedną odmianą jeżyny i pięcioma odmianami borówek. Sezon w naszym gospodarstwie zaczyna się od połowy maja, a kończy się pod koniec listopada.

o-nas-foto
slawoszynko-2

Nad optymalnym rozwojem roślin czuwa sterowany komputerowo system fertygacji, który zapewnia dostarczanie odpowiednich substancji odżywczych. Naszym celem jest produkcja smacznych i zdrowych owoców, co gwarantuje wdrożony system jakości Global Gap. Powierzchnia upraw jest sukcesywnie powiększana, a produkowane owoce są doceniane przez konsumentów w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej.

Pracuj na plantacji Sławoszynko

Plantacja Sławoszynko

Sławoszynko

Ul. Sławoszyńska 9

84-105 Karwia

tel: +48 885 800 207, +48 885 801 355

e-mail: plantacjaslawoszynko@fieldstone.pl

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formualrz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie. 

 

    Administratorem danych jest Fieldstone Investments II Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 03-301, Jagiellońska 55 A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.    Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że firma Fieldstone Investments II Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fieldstone Investments II Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.