O Fieldstone

onas banner2

Fieldstone jest polską firmą rodzinną działającą na rynku od 2015r. To właśnie w tym roku rozpoczęła się budowa plantacji żurawin, która dziś jest największą i najbardziej nowoczesną plantacją żurawiny na terenie Unii Europejskiej.

Od 2017r do naszego portfolio dołączyła plantacja Sławoszynko, od 2019r plantacja Borowa, które skupione są na produkcji malin, borówek amerykanskich i truskawek deserowych. Lecz wciąż się rozwijamy dla naszych klientów.

Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów starannie przygotowaliśmy ofertę złożoną z najsmaczniejszych odmian owoców jagodowych o najwyższych walorach prozdrowotnych.

Dbamy również aby sposób prowadzenia upraw był zrównoważony.

 

web photos o nas
web photos o nas 2

Nasza firma powstała dzięki wieloletniej pasji właścicieli do propagowania wiedzy o zdrowiu przez odżywianie. Dostrzegając potrzebę rynkową w postaci dostarczenia klientom zdrowych owoców deserowych, Fieldstone pragnie oferować swoim klientom świeże owoce, które stając się codziennym elementem diety, wpływają pozytywnie na dobre samopoczucie, wigor i zdrowie.

 

Będąc firmą rodzinną wiemy jak cenne jest zdrowie naszych najbliższych. Umieszczając na naszych opakowaniach hasło „naturalnie świeże” podjęliśmy zobowiązanie wobec naszych klientów aby wspierać ich w codziennej trosce o zdrowie najbliższych dostarczając nie tylko wiedzę o zdrowym stylu życia ale przede wszystkim świeżą, bezpieczną żywność dzięki której karmiąc swoich bliskich wiesz, że dajesz im to co najlepsze.

 

 

values

Wizja - Misja - Wartości

Orientacja na klienta i wysoka jakość naszych produktów to nasze główne wartości i priorytety.

Z tego powodu rozwijamy plantacje z pakowniami i chłodniami w różnych lokalizacjach w Polsce. To umożliwia nam dostarczanie produktów bezpośrednio z plantacji do klienta zapewniając specjalistyczny ciąg chłodniczy.

Poprzez innowacje w odmiany owoców jagodowych i autentyczność naszej oferty żurawiny deserowej dodajemy wartości i zachwycamy konsumentów zdrowymi owocami o lepszym smaku i jakości.

Jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo żywności, produkując zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości i etycznego biznesu.

Nasza misja opiera się na wieloletniej tradycji i pasji dostarczania zdrowych produktów poprawiających samopoczucie.

Naszą wizją jest rozwój europejskiego rynku deserowej żurawiny i polskiego rynku owoców jagodowych, a przez to promocja zdrowej żywności.

Nasze wartości to jakość, orientacja na klienta, kapitał ludzki, innowacyjność, nastawienie rozwojowe, szacunek, integralność, współpraca i dążenie do doskonałości operacyjnej.